Konfor ve rahatlığın en üst seviyede tutulduğu Emirtimes Hotel Tuzla, misafirlerinin farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanan 66 double oda 32 metrekare , 12 twin oda 32 metrekare, 8 single oda 28 metrekare olmak üzere toplam 106 oda seçeneği sunuyor. Otelde misafirler için ücretsiz açık otopark ve vale servisi de bulunuyor.

Tüm odalarda;

Kablolu-interaktif TV, kablolu – kablosuz sınırsız internet, Dijital Elektronik Kasa (dizüstü bilgisayarınızın sığacağı büyüklükte, içerisinde şarj edebileceğiniz ünite ile), alkolsüz içeceklerin bulunduğu Mini Bar (ekstra), saç kurutma makinesi, talep doğrultusunda yatak açma servisi, bornoz, klima, direkt telefon, İnce Ekran HD Televizyon, uyandırma servisi, su ısıtıcısı, çay-kahve seti ve 24 saat oda servisi mevcuttur.

Otel odalarında, ısıtma/soğutma ve havalandırma yaparak istenilen iklim koşullarını sorunsuz sağlayan klima teknolojisi VRF Variable Refrigerant Flow (Değişken Debili Soğutucu Akışkan) sistemi kullanılmaktadır. Sistem misafirlerimizin Otel sisteminden bağımsız olarak tercihe göre ısıtma veya soğutma seçeneklerini kullanmalarını sağlar.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bungalow Room”

Regular plan

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
0.0₺ 0.0₺ 0.0₺ 0.0₺ 0.0₺ 0.0₺ 0.0₺
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]